Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Atelier La Meriem
 

Instytut Aromaterapii
 

Tel: 882 260 260

e-mail: rezerwacje@lameriem.pl

www.lameriem.pl

KONTAKT

Jak każdy chyba facet uwielbiam dotyk i jetem bardzo wrażliwy na zapachy. Masaż z olejkami eterycznymi - genialny. To moje ulubione miejsce na odreagowanie po tygodniu pełnym obowiązków.

Szczerze? Czułam sie doskonale, całe moje ciało pachniało jak nigdy dotąd, a ja byłam zrelaksowana i wreszcie wypoczęta! Co ciekawe, na drugi dzień miałam niespożyte siły! Świetny zabieg.

Joga twarzy połączona z masażem i zbawiennym dla skóry działaniem naturalnych wyciągów z roślin, to coś co faktycznie na mnie działa! Z radością patrzę w lustro!

Bartek Rusiecki

Joanna Musiał

Magda Wardyga

Opinie klientów

Nasz Zespół

Galeria

Nasze Zabiegi

Aromaterapia

Poznaj Nas

Atelier La Meriem Beauty to wyjątkowe miejsce w Starych Babicach, które stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Korzystamy tu ze sprawdzonych i skutecznych kosmetyków, oraz najnowocześniejszych zabiegów. Pozostając w zgodzie z naturą i holistyczną filozofią zdrowia oraz urody, wykorzystujemy naturalne, organiczne kosmetyki , oleje, by dbać o piękno i dobre samopoczucie naszych Klientów. Stworzyliśmy klimat, w którym otuleni cudownym zapachem, możecie usiąść w wygodnym fotelu i wybrać dla siebie najlepsze zabiegi i masaże .

 

Witajcie!

Atelier La Meriem Beauty

Instytut Aromaterapii

"Serdecznie zapraszamy do Atelier La Meriem. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla naszych Klientów. Przyjdź, zobacz, wypróbuj, powąchaj...  Z największą przyjemnością zaczarujemy Cię w cudownej aroma krainie zapachów..."