Sekret aromaterapii tkwi w tym, że olejki eteryczne działają na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym poprzez określone kompozycje zapachowe, które przygotowujemy w zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów. W Atelier La Meriem korzystamy wyłącznie z najczystszych olejów eterycznych m.in firmy Young Living - która jest światowym liderem w produkcji tych darów natury. Współpraca z Instytutem Aromaterapii z Warszawy pozwoliłam skomponować nam unikalne zabiegi i rytuały z użyciem olejków eterycznych, by dbać o Wasze piękno i zdrowie. Odwiedź nas i sprawdź jak aromaterapia działa właśnie na Ciebie !

Aromaterapia

Olejki eteryczne Young Living dostępne w atelier La Meriem.

Czy wiesz, że w naszym atelier La Meriem znajdziesz szeroki wybór najczystszych olejków eterycznych YOUNG LIVING?  Wystarczy że umówisz się na wizytę lub prezentacje ich możliwości - a dzięki temu wejdziesz do cudownego świata aromaterapii! Znajdziesz u Nas wszystko od wyjątkowych olejków eterycznych, by zacząć swoja przygodę z aromaterapią i poznać jej działanie. Tutaj dowiesz się wszystkiego o najlepszych olejkach eterycznych!

 

Nasze aroma - zabiegi przywracające piękno i doskonałe samopoczucie.

Każdy nasz klient ma do wyboru ponad dziesięć zabiegów, masaży i rytuałów z użyciem olejków eterycznych. Znajdziecie wśród nich takie, które pozwolą na głęboką relaksację i odprężenie, regeneracje ciała i twarzy, wzmocnienie systemu odpornościowego organizmu i lepsze samopoczucie. Zgodnie z filozofią aromaterapii, Wasze ciała i skóra otrzymają wyłącznie naturalne składniki zawarte w naszych olejkach eterycznych i organicznych olejach bazowych. 

Aromaterapia to także najlepsze olejki bazowe i mieszanki zapachowe do ciała.

Aby prawidłowo dbać o wygląd i odżywienie swojej skóry także w codziennej pielęgnacji domowej, nieodzowne są wysokiej jakości sprawdzone oleje kosmetyczne. W naszym atelier La Meriem do Waszej dyspozycji jest cała gama najlepszych olejów kosmetycznych stworzonych z miłości do skóry i natury. Na miejscu nasz aromaterapeuta, może także stworzyć na ich bazie Wasz osobisty zapach do pielęgnacji ciała z wybranym olejkiem eterycznym. Takie kosmetyk będzie wyjątkowym podkreśleniem waszej osobowości i charakteru. Będzie też doskonale wspomagał Waszą skórę, siła składników zawartych w olejkach eterycznych.

Wyjątkowy jako silny antyoksydant, doskonale działa na skórę i jako bakteriobójca. Pomaga w detoksykacji organizmu, świetnie spisuje się jak składnik do domowych kosmetyków. 

Olejek eteryczny LEMON

Cudowny smak słodkiej pomarańczy i jej działanie na nasza psychikę i ciało opisywali już starożytni. Wyjątkowy jako dodatek do mieszanek np. z lawendą ukoi Cie po ciężkim dniu! 

Olejek eteryczny ORANGE

Najsilniejsza kompozycja przeciw bakteryjna i przeciw wirusowa jaką stworzyła natura! Opara tana recepturze oleju 4 złodziei - pomoże wrócić do  zdrowia przy infekcjach. 

Olejek eteryczny THIEVES

Wypróbuj olejki eteryczne

Young Living!