Masaże i Rytuały

ZACHÓD SŁOŃCA W PROWANSJI

BIO - Masaż całego ciała. Relaksacyjny - redukcja stresu i napięć. W składzie m.in. organiczne olejki eteryczne: Lavenda, Geraniun, Neroli (70 min.) 

179 zł 

 

NEW FACE IN VARSOVIE 

Naturalne i holistyczne odmłodzenie twarzy (anti-aging) Mięśniowo-powięziowy masaż limfatyczny twarzy z olejami organicznymi. (60 min.) 

159 zł 

 

PREETY WOMEN 

Modelujący masaż całego ciała z dodatkiem organicznych olejków rozświetlających, poprawiających kolor i połysk skóry. (90 min) 

219 zł 

 

PACHNIDŁO 

Specjalny masaż stóp i pleców oparty o technikę punktów przepływu energii życiowej - wprowadzający do organizmu 10 organicznych olejków eterycznych. Regeneruje, daje ulgę, odprężenie, wspomaga, leczy (90 min) 

249 zł 

 

YIN & YANG AROMA 

To wyjątkowy masaż wykonywany na cztery ręce przez mężczyznę i kobietę jednocześnie! Odbywa się przy świetle świec, subtelnej muzyki, a do jego wykonania używamy 5 olejków eterycznych tradycyjnie w chińskiej medycynie uważanych za równoważące Ciało, Umysł i Duszę. Ruchy dwójki masażystów są tak skoordynowane że po kilku chwilach mózg człowieka nie jest w stanie rozróżnić, że dotyk pochodzi od różnych osób. Oszałamiające ! (60 min) 

319 zł 

 

ORIENTALNY DOTYK 

Zabieg wykorzystujący technikę masażu ajurwedyjskiego Shiro Abhyanga gdzie skupiamy dotyk na plecach i głowie osoby masowanej. Określone ruchy w połączeniu z ciepłym olejem sprawiają, że masaż jest niezwykle relaksujący, a w trakcie masażu pobudzane są odpowiednie punkty (marma), odpowiadające za witalność i harmonijne funkcjonowanie organizmu. Pachnące orientem olejki eteryczne: kadzidłowca, drzewa sandałowego i uwodzicielskiego zapachu Ylang-Ylang. dopełniają całej ceremonii. (45 min) 

169 zł 

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ Z PEELINGIEM SZCZOTKA BAMBUSOWĄ 

Masaż bańką chińską, jest dedykowany dla Pań, które chcą zredukować cellulit, widocznie wyszczuplić wybrane partie ciała (brzuch, uda, pośladki), przyspieszyć przemianę materii oraz poprawić ukrwienie i koloryt skóry. Dodatkowo zabieg sprzyja zanikaniu blizn i rozstępów. Użycie 100% czystego olejku eterycznego z grapefruita to sposób na dodatkowe spalanie tkanki tłuszczowej.  Peeling szczotką bambusową wspomaga zaś złuszczanie naskórka, oczyszcza organizm z toksyn i pobudza krążenie. (60 min) 

159 zł 

 

MASAŻ ŚWIECĄ 

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem. (60 min) 

239 zł

 

TERAPIA CZASZKOWO - KRZYŻOWA 

Nasze ciało to niezwykła struktura, która – nawet jeśli chorujemy – nosi w sobie pamięć prawidłowego funkcjonowania. Przy pomocy terapii czaszkowo-krzyżowej możemy ją przywołać i obudzić uśpione mechanizmy samoleczenia. Delikatny dotyk i niezwykła relaksacja i odprężenie dla ciała i umysłu. (45 min) 

169 zł