Nasz Zespół

Wybraliśmy najlepszych specjalistów w swoim fachu, by bezpiecznie, profesjonalnie i z zaangażowaniem dbali o waszą twarz, skórę, ciało i paznokcie. W atelier La Meriem szczycimy się tym, że niezwykle pieczołowicie podchodzimy do swojej pracy i jest ona dla nas pasją i przyjemnością!

Absolwentka etnologii, dyplomowana masażystka. Pracuje holistycznie - dbając o to aby każdy seans masażu był swoistym rytuałem w którego centrum jest ciało. W swojej pracy ma misje aby czarować dotykiem pokazać jego piękno, skuteczność a jednocześnie prostotę. Prowadzi niezwykle ciekawy blog - "Czułość Ciał" 
 

Agnieszka Zawistowska

Absolwentka Studium kosmetycznego w Warszawie. Stylistka, manikiurzystka . W naszym atelier będzie dbała o zdrowie i estetykę dłoni i stóp naszych Klientów. Ola przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach branżowych. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, miłośniczka sportów na świeżym powietrzu.

Aleksandra Pytlakowska

POZNAJCIE NASZYCH SPECJALISTÓW

Absolwentka studium kosmetycznego oraz wielu szkoleń z zakresu beauty. Jej pasją jest wykonywanie makijażu pernamentnego. W zawodzie lingeristy pracuje wiele lat i cały czas poszerza swoją wiedzę w tym kierunku poprzez udział w szkoleniach, oraz wydarzeniach branżowych. Druga jej pasja to wizaż - wykonuje makijaże okolicznościowe, a każdy image traktuje jak swoiste dzieło sztuki. Przykłada wszelkich starań, aby pomóc kobietom wydobyć ich indywidualne piękno. Miłośniczka dobrej książki i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Monika Sąchocka

Aromaterapeuta, twórca Instytutu Naturalnej Aromaterapii w Warszawie, inspirator naszych idei wcielenia sztuki zapachu w zabiegi wykonywane w atelier La Meriem. Wie wszystko o olejkach eterycznych, a jego kompozycje zapachowe wciąż zyskują kolejne wielbicielki. Wykonuje unikalne zabiegi masażu z olejkami dobieranymi zawsze indywidualnie. Posiada najwyższy stopień certyfikacji w mistrzostwie masażu RAINDROP. Prowadzi warsztaty o aromaterapii i wpływie olejków na dzieci!

Dariusz Cwajda