Zabiegi Chantarelle

Zapraszamy na zabiegi
od marki CHANTARELLE.

Firma CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka dermokosmetyków i kosmeceutyków oraz nieinwazyjnych urządzeń laserowych dla specjalistycznej kompleksowej pielęgnacji urody, dostępna w gabinetach dermoestetycznych, medycyny estetycznej i Med SPA.

CHANTARELLE od ponad 10 lat opracowuje zabiegi i urządzenia tak, by osiągnąć maksymalną długotrwałą skuteczność zabiegów oraz natychmiastowy efekt już od pierwszej aplikacji zgodnie z coraz wyższymi oczekiwaniami Klienta. Zabiegi są komfortowe, bezbolesne, nieinwazyjne i skuteczne - to idealna alternatywa terapii medycznych.

RED STOP

Intensywna kuracja obkurczająco - łagodząca i wzmacniająca, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi objawiającymi się siateczką drobnych czerwonych niteczek, z trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej reagującej zaczerwienieniem i podrażnieniem na agresywne warunki zewnętrzne (skoki temperatury, wiatr, słońce itd.).

220 zł

 

DEAL PURE

Zabieg redukujący nadmiar sebum , dla skóry tłustej , łojtokowej - zabieg dwuwarstwowy z kwasami BHA i PHA , ampułką , maską regulującą i błotem termalnym.

 200 zł

 

PDF LIFT PEPTANGO

Peptydowy zabieg liftingujący , modelujący dla każdego typu skóry . Unikalna kuracja modelowania twarzy i szyi, z korekcją konturu oczu z technologią peptydów najnowszej generacji z peelingiem kwasem filtrowym , peptydowym koncentratem w ampułce i marcepanową maską plastyczną.

250 zł