C-peel

Zabieg z witaminą C przeznaczony dla każdego. Jego szerokie spektrum działania przekłada sie na silny efekt anti age w postaci rozświetlenia skóry, napięcia i stymulacji włókien kolagenowych zaś u osób młodych sprawdza się jako silny środek regenerujący-przeciwzapalny. Świetnie działa jako zabieg bankietowy.

Wersja klasyczna bez maski 250 zł.

Wersja klasyczna +maska w postaci płatu  Anti Age 300 zł.

 

Resveraderm

Zapraszamy na nowy rewelacyjny zabieg Resveraderm - polecany dla cery dojrzalej, suchej/odwodnionej. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne. Główny składnik resweratrol to silny polifenol pozyskiwany z winogron działa na nasz układ odpornościowy stymulując komórki skóry do regeneracji. Rezultatem jest gładka i odżywiona skora.

Wersja klasyczna resveraderm 250 zł

Wersja klasyczna +maska w płacie 300 zł

 

Ferulac peel

Ferulac peel - to zabieg oczyszczający poprzedzony czyszczeniem manualnym oparty na medycznej mieszance kwasów. Nie powoduje podrażnienia ani suchości skóry. Właściwościami kwasu ferulowego i floretyny jest działanie przeciwzapalne, uszczelniające naczynia krwionośne oraz zwężenie porów widocznych na skórze.

Wersja klasyczna 250 zł.

Wersja z maska 300 zł.

 

Ferulac +retinol peel

Ferulac +retinol peel- zabieg silnie odmładzający, który złuszcza martwe komórki naskórka. Wzmocniony o retinol- antyoksydant. Rezultat po zabiegu to zwężone pory, gładka i promienna skóra.

Wersja klasyczna 250 zł.

 

 

Zabiegi Sesderma

Zapraszamy na zabiegi od marki SASDERMA.

 

Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki.

Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.